Kiemelt hírek
Porig rombolták a Liszt Ferenc teret a futballhuligánok – VIDEO
Nem csak Budapest közlekedését, de a főváros „testi épségét” is alaposan átrajzolta a mai Európa-liga mérkőzés. Még el se kezdődött a rangadó, de sorra érkeznek a negatív hírek a szurkolói megmozdulásokról.
Soproni Tamás, VI. kerületi polgármester szerdán kora este az alábbi bejegyzésben számolt be a kerülete állapotáról: „A Liszt Ferenc tér elesett. Az EL-döntőre érkező szurkolók egyszerűen elpusztították. Az a 4000 tő virág, amit a kertészeti egyetem diákjainak tervei alapján a napokban ültettünk el, halott. Törött üvegek, hányás, szemét mindenhol, vannak ágyások, amelyek egyszerűen eltűntek a taposás következtében.”
(Kiemelt kép: az Európa-liga mérkőzésére érkezett szurkolók a Liszt Ferenc téren. Fotó: Soproni Tamás terézvárosi polgármester Facebook-oldala)
-
Kiemelt hírek2023.09.11. 11:10
Reisz Gábor díjat nyert a velencei fesztiválon
-
Magyarország2023.06.19. 10:10
Szikora Róbert szerint olyan cenzúra kellene most is, mint a Kádár-korszakban
-
Nagyvilág2023.06.19. 2:10
Repülőbalesetben meghalt két magyar Svédországban
-
Magyarország2023.08.28. 11:35
Komoly változás történik a főváros életében