Magyarország

Erős kezdés: az újonc Könyves Norbert góljával vertük meg Szerbiát

A délvidéki csatár harcias mozdulattal tartotta meg a labdát a védő és a kapus között, végül az ő gólja döntötte el a mérkőzést.

Törökország és Bulgária után Szerbiában is sikerült győznie a magyar válogatottnak. Könyves Norbert már a meccs elején, a 19. percben betalált, ezzel lett végül 1-0.

A második félidőben egy gyors kontra után Nikolics adta középre a labdát, de az érkező Holender Filip elvétette a bal sarkot, így maradt az 1-0. A meccs vége felé nyomott a szerb csapat, de a magyaroknak sikerült kivédekezni a 90 percet és a hosszabbítást.

A válogatott Oroszországba utazik, és szerdán este 20:45-kor lép pályára a Nemzetek Ligája következő mérkőzésén. Jelenleg az oroszok vezetik a csoportot 7 ponttal, Magyarországnak 6 pontja van, Törökország és Szerbia pedig 2, illetve 1 ponttal áll mögöttünk.