Archív cikkek
Nincs több köpködés, mezcsere és labdacsókolgatás Dél-Amerikában
Szeptemberben folytathatják a Libertadores-kupát és a Copa Sudamericanat is. A szabályokat már most lefektette a szövetség.
Elfogadta a dél-amerikai labdarúgó szövetség (CONMEBOL) a kontinens nemzetközi labdarúgó-mérkőzéseinek új, különleges szabályait. Bár pontos kezdési időpontot még nem határoztak meg, azt pontosan lefektették, hogy mit szabad, és mit nem. Ezek szerint
tilos lesz a köpködés, a mezcsere, az orrfújás, és a szerencsét hozó labdacsókolgatás is a pályán.
A kispadon mindenkinek maszkban kell ülnie, és a játékosok testhőmérsékletét is megmérik a meccs előtt.
A játékosokat és a szakmai stáb tagjait rendszeresen fogják tesztelni, aki nem vesz részt a vizsgálaton, az nem lehet jelen az adott mérkőzésen, azok a klubok pedig, amelyek nem működnek együtt, pénzbüntetésre számíthatnak.
A szabályok az országok labdarúgó-bajnokságaira nem vonatkoznak, csak a nemzetközi kupák mérkőzéseire.
-
Kiemelt hírek2023.09.11. 11:10
Reisz Gábor díjat nyert a velencei fesztiválon
-
Magyarország2023.08.28. 11:35
Komoly változás történik a főváros életében
-
Magyarország2023.06.19. 10:10
Szikora Róbert szerint olyan cenzúra kellene most is, mint a Kádár-korszakban
-
Nagyvilág2023.06.19. 2:10
Repülőbalesetben meghalt két magyar Svédországban